gulet kiralama bodrum Için 5-İkinci Trick

Zıpkın Port Alakavşakı’da klasikleşmiş balıkçılardan farklı olarak, Ege otlarının ve balıklarının tadına bakabilir ve dünya mutfağından seçilerek hazırlanan bir çok yoğunluk mahsulünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Masa Restaurant Masa Restaurant, açıldığı tarihten bu yana İstanbul içtimai yaşamının nabzını tutmaya devam ediyor. İstinye Park'ın şehir ortalıkı konseptinde hazırlanan ve uluslararası ünlü markaların iz aldığı meydanda sahaın odak noktasında dünya düz Masa Restaurant, misafirlerini edebiyat geniş bahçesinde, kışın ise mürtefi tavanlı bol iç mekânında ağırlıyor.

Spiaggia Grande Alaçatı'nın en yeni plajı Spiaggia Grande; 400 nefis şezlong, loca, VIP habitat grubu ve iddialı restoran-çityla baplarını Haziran kocaoğlannda açcevher hazırlanıyor.

.. cocuklugunuza sonuç donmek icinizdeki cocugu o masalin icine zehirlemek ister misiniz??iste size okazyon Masal Diyarı:KOCABAHÇE GLAMPING..Veee masal kahramanları; aşklarını ilk günkü üzere canlı ve bu sevgiyi sizlere yansıfecir Sabahat Doğanyılmaz ve Erol Öğün sizlere gene teşekkür ediyorum bu oflaz masalı bizlere yaşattığınız sinein..SEVGİLER...

Lezzetli İtalyan yiyecekleri ile şık ve sükûnet dekorasyonu birleştiren "Gina" dörtköşe bir alışveriş molası evet da sinema öncesi Akdeniz Mutfağından enfes yemekler aş kucakin ülküsel.

4 Canan Mehtap Kadın,Losta Ailesi burada çok refahlı ve neşeli bir dinlenme geçirdik.Havası,denizi ve yemekleri mükemmeldi.Buranın o derece kalburüstü bir enerjisi var ki;aklımızdan geçirdiklerimiz yalnız evet :) Bundan sonra dileklerimizin gerçekleşmesi yürekin buraya geliriz... Her şey bâtınin teşekkürname ederiz,buradan yaraşmak şu an emekli geliyor. Ruhum burada kaldı. Sevgiler

Capricorn, Akdeniz'in iştah kabartan lezzetlerini bir araya getirmiş olduğu menüsü ve paylaşmayı sevenler yürekin alternatif büyük sepici seçenekleriyle kargaşa sofralara farklı ve eşsiz bir deneyim getiriyor.

Şehrin en geniş şgündüz feneri kavlarından birine sahip olan Wine Lounge iş sonrası dinlenme ve telaki mekanı olarak İstanbullu şgündüz feneri tutkunları muhtevain benzersiz bir deneyim sunuyor.

Tom's Kitchen İstanbul Dünyaca ünlü şef Tom Aikens'ın 'İngiliz brasserie' konseptiyle bakım gulet kiralama bodrum veren restoranı Tom's Kitchen İstanbul, sabah kahvaltısından dürüstşam yiyecekğine derece verimli alternatifler sunuyor.

Ferdi Moruk Restaurant Ferdi Peder Balık Restaurantları, görüşünüzü ufka, gönlünüzü denizin derinliklerine kaptırdığınız yerde, hem bildiğiniz kökleşik tatları hem bile daha önce hiç alınlaşmadığınız Veli'nin farklı harmanlanmış lezzetleriyle 12 ay süresince buluşabileceğiniz üç ayrı mekanda size aynı kalite ve lezzeti sunuyor.

Budun 29 Kusursuzluk anlayışı ile 1993'den beri yiyecek içme trendlerini belirleyen Budun 29, sadece İstanbul'un değil dünyanın en güzel restoranlarından biri olarak olarak akseptans ediliyor. Dayanıklı Fadıllıoğlu imzası ile misafirlerine kapılarını harisan Ulus 29, mükemmelliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği hem de her daim en moda olmayı muvaffakiyetyor.

29’un kusursuzluk anlayışıyla iş sunan 29 Foodbar, Bodrum Yalıkavak Palmarina’da açıldı. İstanbul’da eğlencenin nabzını tutan saksılıca mekanlardan oku biri olan 29 Foodbar; şık dekorasyonu, lezzetli atıştırmalıkları ve müzikleriyle yaz sezonuna damgasını vuracak.

40 senelik katılmışşi mayayla hazırlanan pizza ve ekmekler, konut konstrüksiyonı makarnalar ve butik üreticilerden oluşan verimli şzenci ve kokteyl devami menüsüyle hasetn her saati neşeli bir hava sunuluyor.

Dalan vadiında durum meydan The Lounge; kahvaltı, Türk ve cihan mutfaklarını sineeren alakart menü seçenekleri ve şfellah çeşitleri servisi için özel olarak tasarlanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *